Шестирічний хлопчик заробив 11 млн доларів, бавлячись в іграшки на відео

У юного блогера на каналі близько 12 млн підписників. І хлопець вже значиться у списку Forbes.

Як повідомляє The Next Web шестирічний хлопчик на ім’я Райан заробив 11 мільйонів доларів на YouTube, розпаковуючи на камеру іграшки і бавлячись у них.

«Райан спостерігав за багатьма каналами огляду іграшок. Одні з його фаворитів EvanTubeHD і Hulyan Maya, тому що вони використовували багато роликів про Томаса Танкового Двигуна (назва іграшкового героя – ред.) а Райан дуже захоплюється Томасом», — розповідала минулого року мати Райана.

«Одного дня він запитав мене: “Чому я не на YouTube, коли всі інші діти там?»  Отже ми просто вирішили — так, ми можемо це зробити. Тоді ми взяли його до магазину, щоб він отримав свою першу іграшку, здається, то був набір поїздів Lego, і все це почалося з того”, — додала вона.

Після цього батьки Райана записали з ним 15-хвилинний відеозапис, на якому хлопчик розпаковує іграшковий потяг, а потім грається з ним. Спершу переглядів було мало, проте через рік, 2016 року, хлопець набрав мільйон підписників на каналі, а вже зараз — близько 12 мільйонів.

Згідно з даними Forbes, Райан заробив 11 мільйонів доларів від 1 червня 2016 року до 1 червня  2017 року.

 Джерело: ТСН

 

Автор: Анастасія Папуч

Координатор проекту та головний редактор сайту "Нетикет". Студентка КНУ ім.Т.Г.Шевченка. Захоплюється психологією, графічним дизайном та вивчає французьку мову.

Залишити відповідь