Смертельно небезпечний флешмоб захопив підлітковий Інтернет

У Мережі з’явився небезпечний флешмоб Tide Pod Challenge, суть якого зводиться до поїдання капсул з гелем для пральних машин на відео. Про це повідомляє телеканал Fox News. Підлітки поїдають пральний порошок на камеру в капсулах і передають естафету своїм друзям.

Медики попереджають, що капсули для прання дуже токсичні, в них міститься – етанол, полімери та перекис водню. Їх вживання в їжу може призвести до діареї, блювоти, а в деяких випадках до смерті.

Експерти стверджують, що гра, яка отримала назву ” Tide Pod Challenge”, небезпечна.

“Ви дійсно маєте шанс – і з якою метою?” Альфред Алегуас, директор Інформаційного центру по боротьбі з отрутою в штаті Тампа, заявив The Washington Post минулого тижня. “Це досить нерозумна поведінка”.

У середу, YouTube заявили, що будуть “працювати над тим, щоб швидко вилучити такі відео, які порушують наші правила”, – сказала прес-секретар Джесіка Мейсон у своїй заяві. Адже, правила спільноти YouTube забороняють контент, призначений для заохочення небезпечних дій, які мають ризик фізичної шкоди.

Комісія з безпеки споживчих товарів США кілька років тому попередила батьків  про пакети з рідким пральним порошком. Агенство заявило, що капсули, які барвисті, м’які та мають хороший запах  є привабливими для маленьких дітей, але містять “висококонцентрований токсичний миючий засіб”, який може заподіяти шкоди.

На сьогоднішній день в 2018 році було зареєстровано 37 випадків серед підлітків – половина з них зроблені навмисно.

У свою чергу засновник Tide компанія Procter & Gamble заявили, що вони “глибоко стурбовані розмовами, пов’язаними з навмисним та неналежним використанням пральних капсул з гелем”.

“Пральні капсули, для того щоб чистити одяг”, – сказала прес-секретар Proctor & Gamble Петра Ренк у своїй заяві. “Ними не слід грати за будь-яких обставин, навіть якщо це означає жарт. Як і всі продукти побутової хімії, вони повинні бути використані належним чином і безпечно зберігатися “.

У відповідь на всенародні заголовки минулого тижня про «Tide Pod Challenge» компанія випустила оголошення про соціальні послуги в соціальних мережах, в якому Роб Гронковскі з New England Patriots не заохочував людей грати з гель капсулами для пральних машин.

«Для чого потрібні Tide Pod? ПРАТИ. Нічого іншого », – йдеться в повідомленні компанії в соціальних мережах. «Вживання Tide Pod – ПОГАНА ІДЕЯ, і ми попросили нашого друга @robgronkowski допомогти пояснити».

Батьки, будьте пильними!

Автор: Анастасія Папуч

Координатор проекту та головний редактор сайту "Нетикет". Студентка КНУ ім.Т.Г.Шевченка. Захоплюється психологією, графічним дизайном та вивчає французьку мову.

Залишити відповідь