Туторіал: як розібратися у Facebook? Частина перша.

Для новачків, які тільки-но почали використовувати Фейсбук, інтерфейс виявляється певною складністю. На цьому етапі більшість складає руки та більше не вертаються до цієї теми. Проте, насправді Фейсбук – це друг, що має безліч чудових інструментів для просування профілю, групи або сторінки. Але все по черзі.

Хочу поділитися з вами певними секретами та допомогти все ж таки розібратися у всьому. Нижче можна побачити скріншот моєї стрічки у Фейсбуці. Тож, на прикладі я все детально розповім.

 

1. Зверху знаходиться синя лінія – це меню Фейсбук. Зліва розташований «пошук», де можна знайти друзів, групи, сторінки та заходи. З правого боку є іконка фотокартки та ім’я – це дозволяє перейти на ваш профіль зі стрічки новин. Далі можна побачити дивний знак з червоною крапочкою — всього лише перехід з одного профілю на інший. Пункт «Головна» дає змогу побачити стрічку новин або, якщо ви і зараз знаходитесь на цій сторінці, оновити її. Темно-сині позначки легко впізнати: список друзів, повідомлення, сповіщення, допомога та налаштування.

2. Лівий бік Фейсбуку має наступні розділи: стрічка новин; повідомлення (Messenger); сторінки, які ви створили; заходи; групи; сторінки; інструменти реклами; список друзів; у цей день – дні народження знайомих; новини зі сторінками, на які ви підписані; фотографії профілю; ігри; три крапки – ще більше корисних знахідок

3. Посередині розташована стрічка новин та дії, що доступні кожному профілю: створення публікації, прямого ефіру та додавання фото.

4. З правого боку від стрічки новин можна побачити вертикальну смугу, де знаходяться історії (stories) друзів, сторінки під вашим керівництвом, пропозиції на заходи, ігри та рекомендовані друзі.

5. Остання частина інтерфейсу Фейсбуку присвячена рекомендованим іграм для вас, знову ж таки сторінкам та списку ваших контактів, які ви часто використовуєте.

Звичайно, це лише початок можливостей Фейсбуку. Більше матеріалів можна буде побачити у наступних частинах, де я розповім на конкретних прикладах усі деталі та секрети мережі. А ви зможете вільно користуватися порадами та створювати успішні проекти!

Автор: Анастасія Кучерська

Активна студентка КНУ ім.Т.Г.Шевченка, автор статей та майбутній рекламіст. Знаходиться у складі збірної університету зі спортивної аеробіки. Вивчає китайську мову.

Залишити відповідь