7 корисних для здоров`я додатків

Гаджети називають основною причиною багатьох хвороб людства: сколіоз, слабкість у м’язах, порушення зору та проблеми з харчуванням. На щастя, ті ж самі гаджети можуть запобігти виникнення цих проблем. Редакція  підготувала список корисних додатків, які допоможуть вам слідкувати за своїм здоров’ям.

Runtastic Sleep Better

Цей додаток пропонує легкий спосіб поліпшити сон користувача. Застосунок окрім того, що відстежує ваш графік сну, ще вираховує, як денна активність (кофеїн, споживання алкоголю, тренування, звички та рівень стресу) власника смартфону впливає на якість сну. Приємним бонусом стане різноманіття нових мелодій для будильника.

Схуднення за 30 днів

Одна з проблем сучасного життя – відсутність вільного часу, наприклад, для “вилазок” до спортзали. Тому мобільні додатки, що заміняють персональних тренерів набули шаленої популярності. “Схуднути за 30 днів” пропонує користувачу курс занять, що допоможуть забути про зайві кілограми. Навіть якщо ви не будете виконувати вправи щодня, легкі тренування вдома чи у парку допоможуть вам підтримувати тіло в тонусі та укріпити здоров’я. Окрім занять, додаток пропонує збалансовану дієту на кожен день.

Yoga – Poses & Classes

Практика йоги з кожним днем набуває все більшої популярності. А цей додаток допоможе вам одночасно не відставати від тенденцій та зекономити на дорогих уроках. Користувачам пропонується просто повторювати за інструктором: на кожному рівні (а їх понад сотні) вас очікує відео йога-тренера, що покаже як виконувати ту чи іншу позу. Також власникам гаджетів пропонують цілісні курси з балансу, сили, гнучкості та нарощення м’язів.

“Простые медитации. Твой День”

Медичні дослідження довели, що медитація може скоротити рівень стресу та удвічі знизити ризик інфарктів та інсультів. “Твой День” – це додаток, що з легкістю навчить вас медитації і перетворить це на звичку. Інструкції з медитації розписані так, що їх розуміють і новачки. Курс для початківців складається з 28 щоденних занять. Користувач може вибрати вид медитації під свій настрій та час, протягом якого хоче медитувати.

Runtastic

Цей додаток ідеально підходить для тих, хто зранку любить побігати чи піти на прогулянку увечері. Runtastic визначає подолану відстань, швидкість та кількість спалених калорій. Серед переваг додатку – наявність голосового тренера. Він повідомляє про кілометраж та нагадує час. Окрім цього він обладнаний музичним програвачем, щоб ваша пробіжка співпадала з темпом улюбленого трека.

WaterTime

Повернути корисну звичку пити воду і, тим самим, прискорити обмін речовин вам допоможе додаток WaterTime. Це легка та функціональна нагадувалка прийому води протягом дня, яка допоможе вам пити воду вчасно, і завдяки цьому привести до норми водний баланс, очистити організм та поліпшити здоров’я. Кажуть, що лише після місяця користування додатком кожен користувач може набути корисну звичку пити воду.

“Упражнение для глаз”

Після численних годин перед комп’ютером або смартфоном, лікарі рекомендують робити зарядку для очей. Однак які вправи для розслаблення очей та відновлення зору необхідно виконувати? Усі інструкції можна знайти саме у цьому додатку. Розробники обіцяють, що вже після перших вправ ви відчуєте як ваш зір стає чіткіше, а з очей зникає втома. Робити вправи дуже легко – просто повторюйте за оком на екрані і орієнтуйтеся на звукові сигнали.

Сподіваємось, що такі додатки стануть вам у пригоді і допоможуть проводити час за смартфонами з користю.

Залишити відповідь